Elolvastam és elfogadom
az adatvédelmi nyilatkozatot

Marketinges álláslehetőség

Ha Önt is érdekli a social média világa, és szeretne az üzleti sikerek hátterében állni, jelentkezzen marketinges pozíciónkra.
Ne hagyja ki ezt a lehetőséget, dolgozzon velünk!
Feladatok:
- social média felületeink naprakészen tartása, fejlesztése
- online hirdetések készítésében való aktív részvétel, egészen a tervezéstől kezdve
- grafikai anyagok készítése

Elvárások:
- jó kommunikációs készség
- kreatív, önálló gondolkodás
- rendszerben való gondolkodás
- felhasználói szintű office és adobe cloud ismeretek (Excelben, Wordben, Illustratorban, Photoshopban)
- precizitás, szakmai igényesség
- hasonló területen szerzett releváns tapasztalat

Előny:
- középfokú angol nyelvtudás
- vectory ismerete
- főiskolai végzettség

Amit kínálunk:
- stabil munkahely
- tanulási, fejlődési lehetőség
- versenyképes jövedelem
- támogató kollégák
- munkavégzéshez szükséges eszköz (céges telefon, számítógép)

Munkavégzés helye:
Biatorbágy

Kezdés:
Azonnal

Küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát (fizetési igény megjelölésével) az alábbi e-mail címre: office@budafer.hu, vagy adja le jelentkezését a lenti űrlap segítségével.

KERESSEN MINKET!

Adja meg elérhetőségeit a lenti űrlap kitöltésével vagy hívjon minket a +36 1 99 888 99 telefonszámon!

Iroda

2051 Biatorbágy, Bánki Donát út 6. LogiCube Ipari Park

Raktár 1:

1211 Budapest, Weiss Manfréd út 5.

Raktár 2:

7200 Dombovár, Köztársaság u. 15.

Email: office@budafer.hu

Telefonszám: +36 1 99 888 99

Feliratkozom a hírlevélre.
Elolvastam és elfogadom az adatvédelmi nyilatkozatot.